משלוחים חינם לכל חלקי הארץ בכל קניה מעל 190 ש"ח
משלוחים חינם לכל חלקי הארץ בכל קניה מעל 190 ש"ח !

תקנון האתר

תקנון אתר

כללי

חנות all2moto (להלן: “החנות”) הנה חנות אינטרנטית מקוונת הנמצאת באחריותה הבלעדית של חברת all2moto (להלן “החברה”)

 

אודות המכירות:

 1. all2moto הינה יבואן וספק של מגוון מוצרי החנות
 2. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג “דף מכירה” הכולל את פרטי המוצר, את מחיר המכירה, האחריות על המוצר, מפרט טכני ועוד. (להלן “דף המכירה”).
 3. כדי לבצע הזמנה יש לבחור מוצר, להקליק על “קנה עכשיו” ולהזין את פרטי המזמין ואמצעי תשלום לאחר מעבר לדף התשלום.
 4. מיד לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ההזמנה תרשם במערכת all2moto כמו כן יישלח אישור על ביצוע ההזמנה בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 24 שעות מסיום הליך המכירה.
 5. חשוב להבהיר, עם פתיחת כרטיס לקוח ואישור הלקוח יכלל במאגר מידע של all2moto ולא ייעשה בו שימוש ללא אישור הלקוח.
 6. יובהר ויודגש כי משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את החברה. הרישום שנרשם במחשבי החברה יהווה ראיה לביצוע הרכישה והאחריות.
 7. חיוב הלקוח בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, PAY PAL, ביט או ע”י התקשרות טלפונית בלבד. לא ניתן לשלם בשום אמצעי אחר.
 8. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
 9. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש הלקוח ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע”י הלקוח. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי. לא פעל הלקוח להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה all2moto זכאית לבטל את ההזמנה ולחייבו בדמי ביטול כחוק.
 10. all2moto מספקת תוכן ומפרטים על המוצרים השונים, המתבססים על התוכן והמפרטים של חברות היצרנים עם התאמה לקהל הישראלי.
 11. זכור: חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, (להלן: “חוק הגנת הצרכן”), קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין הנכס או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך, רשאית החברה לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, ובנוסף דמי טיפול בסך 20 ₪. במידה והמוצר יצא ממחסנינו בדרך אליך יופחתו גם דמי המשלוח מסך הזיכוי.

שיטת המכירה

 1. מכירת המוצרים תהיה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.
 2. הגולש בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.

מועדי המכירה

 1. ניתן לרכוש מוצרים 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, עד גמר המלאי.

אספקת/הובלת המוצרים

 1. החברה תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר (בכפוף למלאי זמין) לכתובת בישראל, אשר הוקלדה בכרטיס הלקוח בעת פתיחתו או לכתובת חלופית אשר הוכנסה בעת סגירת ההזמנה. זמן המשלוח משתנה ע”פ צורת המשלוח של המוצר – שירות משלוחים (כפי שיוחלט ע”י החברה בהתאם לגודל המוצר), ובהתאם למלאי זמין של המוצר. מוצר שיצא ממחסני החברה יגיע לרוכש תוך 4 ימי עסקים לכל היותר ע”י שירות השילוח שנקבע ע”י all2moto. במקרים של משלוחים אל ישובים קטנים,ישובים מעבר לקו הירוק,חבילות חריגות,חגים וסגרים יתכן עיכוב בזמן הגעת המשלוח. בהינתן והמוצר לא זמין במלאי למשלוח עד 14 יום כאמור, העסקה תבוטל לבקשת הלקוח או תנתן ללקוח האפשרות להחלפת המוצר באותם התנאים שנרכש המוצר המקורי (לא כולל מוצרים מתצוגה או בOUTLET )
 2. all2moto מתחייבת לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי או PAYPAL כמפורט להלן.
 3. all2moto לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, השבתות, פגעי טבע, מצב מלחמה וכיו”ב.
 4. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית all2moto תהיה רשאית להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש. באחריות הלקוח לידע את החברה כי המקום שאליו הוזמן המוצר מוגבל גישה מסיבות בטיחותיות. במידה ולא הודיע הלקוח והמשלוח חזר או התעכב יחולו כל הוצאות המשלוח החוזרות על הלקוח.
 5. דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה למקומות גבוהים ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים ו/או מוצרים במשקלים חריגים  שמצריכים הובלה מיוחדת\יעדים חריגים הרשומים במערכת חברת השליחויות איתה all2moto עובדים.
 6. הובלה של חבילה חריגה\משטח\חצי משטח תגיע עד לפתח הבניין במידה ואין מעלית. במידה והלקוח מעוניין בסבלות עד בפתח הדלת יאלץ הלקוח לשלם 200+ מע”מ 
 7. במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל all2moto תהיה רשאית לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.
 8. זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים. (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
 9. all2moto מציעה משלוחים חינם מעל קניה של 350 שקלים;
 10. אופן השילוח המוצרים ייקבע ע”י all2moto. שינוי אופן השילוח לבקשת הלקוח יגרור עימו תשלום נוסף.
 11. רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר ממחסני all2moto. לתאום איסוף יש לפנות לשרות הלקוחות המפורסם באתר.
 12. בעת אספקת המוצר, all2moto ו/או מי מטעמה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.
 13. דע: בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה שלא עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך. ובמידה והמוצר נשלח זה מכבר, על מבצע הפעולה להחזיר את המוצר סגור באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא all2moto על חשבונו

התשלום בהמחאות (צ’קים) ואו הוראת קבע מחייב את הלקוח להגיע אל בית העסק (קיבוץ שמיר) ובהצגת תעודת זהות של הלקוח בלבד. 

החיוב מתבצע במסגרת חברת “ERN סליקת צ’קים ותשלומים” ומותנה בריבית לכל תשלום 

חברת “ERN” איתה אנו עובדים מכבדת הוראת קבע בשיתוף פעולה עם בנקים אילו בלבד: 

בנק פועלים, בנק פאגי, בנק לאומי, UBANK,בנק מזרחי טפחות, בנק אוצר החייל, בנק דיסקונט, בנק איגוד, בנק מסד, בנק בינלאומי

שירות לקוחות

 1. בשאלות לגבי המוצרים המוצגים בחנויות כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לשירות הלקוחות שלנו.
 2. נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם, בשעות הפעילות המפורסמות, בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

כשרות להשתמש באתר

 1. all2moto רשאית למנוע ממשתמש מלהשתתף במכירות באתר באמצעות חסימה של משתתף בכל אחד מהמקרים הבאים:

א. המשתתף ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.

ב. המשתתף הפר תנאי מתנאי התקנון או מתנאי השימוש.

ג. המשתתף מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון.

ד. המשתתף ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע all2moto ו/או מי מטעמה ו/או מי מצד ג’ כלשהו ו/או בפעילות התקינה של האתר.

ה. בכוונת המשתתף לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו יזכה לצד ג’ ו/או לסחור בו.

 

שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש

 1. כדי לרכוש מוצר/שירות יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר ילוו אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
 2. מעבר לשימוש הנ”ל all2moto מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם אלא עפ”י כל דין ו/או האמור בהסכם זה ואו אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה.
 3. all2moto נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר החברה אלא בשרת המאושר לכך ע”י חברות האשראי. כל שאר המידע נשמר ומוצפן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, all2moto לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

ביטול עסקה/מכירה ו/או כשל תמורה

 1. מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
 2. לשם נוחיות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בה יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:

א. ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;

ב. ברכישת שירות – בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

ג. ברכישת פריטים מסוימים, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה, הכל כאמור בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.

ד. במקרה של רכישת מוצר שנרכש ע”י הלקוח והוא ביקש מחברת all2moto לאפסן אותו במחסניה עבורו עד שייבקש לשלוח אותו אליו או לאספו יספרו 14 הימים החל מיום ביצוע הרכישה ללא קשר לתאריך האיסוף ו/או תאריך התשלום המלא או החלקי בגינו.

ה. בכל מקרה של החזרה של מוצר שנקנה דרך האתר במשלוח חינם, עלות ההחזרה של המוצר על הלקוח. למען הסר ספק, על אחריות הלקוח להחזיר את המוצר לall2moto

 1. ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני

על אף האמור לעיל לא ניתן לבטל את רכישת המוצרים הבאים:

א. מוצרים פסידים

ב. מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק, או לשכפול, שהמזמין פתח את אריזתם המקורית.

ג. מוצר חשמלי הנפתח מאריזתו המקורית ו/או חובר לחשמל.

 1. תוצאות הביטול עקב פגם – ביטל לקוח עסקה עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לו מאת החנות, תחזיר החנות ללקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הלקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח דמי ביטול כלשהם; קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות בעל החנות במקום שבו נמסר לו המוצר, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה.
 2. תוצאות הביטול שלא עקב פגם – ביטל הלקוח את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, תחזיר all2moto ללקוח, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי ללקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם. ובנוסף 20 ₪ דמי טיפול.
 3. קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, ידאג להחזרת המוצר לחנות בעצמו, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה. מובהר בזאת כי על אחריות הלקוח לשלוח את המוצר חזרה אל החנות.
 4. יובהר ויודגש: ביטול העסקה, שלא עקב פגם, כאמור לעיל, ע”י מבצע הפעולה, כפוף לכך שמבצע הפעולה יחזיר את המוצר שהוא ארוז באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
 5. דע: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש בכתב של החנות.
 6. אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של החנות לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
 7. האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד’) לחוק הגנת הצרכן.
 8. האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על all2moto אחריות כ”עוסק” בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
 9. all2moto תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:

א. במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר;

ב. במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.

ג. אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הזוכים ו/או מי מהם ו/או צד ג’ כלשהו.

ד. אם יתברר לall2moto כי הזוכה עלול לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו זכה לצד ג’ ו/או לסחור בו.

 1. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציינו בכרטיס הלקוח בעת ההרשמה למכירה.
 2. אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאית all2moto לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור all2moto ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
 3.  חובה על המזמין \ הלקוח לבדוק זמינות מלאי של המוצר שהזמין או קנה או שילם מראש מהאתר דרך אפליקצית PAYPAL – במקרה של ביטול העסקה יחויב המזמין בעמלות ביטול העסקה של 5% מערך המוצר (לא כולל עלויות המשלוחים)

כשלון תמורה

 1. all2moto מתחייבים כי בכל מקרה של ביטול עסקה ע”י הגולש עקב כישלון תמורה מלא, תפעל all2moto לספק מוצר חלופי, שווה ערך, לאחר קבלת ההודעה בכתב מהרוכש, על ביטול והסיבות לביטול העסקה כאמור.
 2. לא הצליחה all2moto לספק מוצר חלופי הולם, יושב לרוכש מלוא הכסף ששולם על ידו בפועל , ובלבד שהרוכש ביטל את העסקה אל מול חברת האשראי ושלח all2moto הצהרה חתומה על ידו, הכוללת את פרוט כל התשלומים שהוציא.
 3. עסקות אשר מתבצעות באמצעות כרטיס אשראי נטען ו\או כרטיס תייר לא יתקבלו במערכת הסליקה האתר 

תנאים נוספים

 1. כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים והמותגים, טיבם ואיכותם נמסרו לall2moto ע”י מפעילי הספקים היצרנים והיבואנים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.
 2. נפלה טעות קלומוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את all2moto. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
 3. all2moto ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז all2moto שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב ללקוח. בנוסף על כך, all2moto לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על ללקוח בלבד ועל חשבונו.
 4. כמו כן, הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.

קניין רוחני

 1. התכנים המילוליים והאייקונים (icons) ו/או כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של all2moto
 2. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן all2moto נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.
 3. אין בהצגת החנויות, מוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע”י all2moto
 4. רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
 5. החברה רשאית לעדכן את תקנון האתר בכל זמן. ט.ל.ח.

סמכות שיפוט

 1. השימוש באתר ותנאי שימוש אלה כפופים לחוקי מדינת ישראל.
 2. במקרה של תביעה\ הליך משפטי סמכות בית המשפט תהא בית המשפט בקרית שמונה

אחריות:

 1. האחריות על המוצרים יהיו ע”פ הכתוב באריזת המוצר ו/או דף הנלווה למוצר. במידה ולא קיים מידע אודות האחריות החלה, תהיה האחריות בהתאם למדיניות היבואן של המוצר. יודגש כי בעל האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעם החברה אינם נושאים בכל אחריות אלא האחריות ניתנת על ידי היבואן בלבד.
 2. האחריות תינתן על מוצר שנקנה דרך all2moto (דרך האתר או דרך החנות בקרית שמונה)
 3. all2moto תספק אחריות על מוצרים העולים על 50 שקלים . all2moto לא מתחייבת לאחריות על מוצר שעלותו פחותה ממחיר 50 שקלים
 4. אחריות המוצר תהא כנגד חשבונית\קבלה בלבד
 5. על הלקוח לדאוג שהחשבונית\קבלה תהיה ברשותו על מנת all2moto תוכל לספק אחריות
 6. all2moto מתחייבת לתקן במסגרת האחריות כל פגם הנובע מאשמת היצור בכפוף לאחריות היצרן
 7. all2moto לא תהא אחראית לקלקול הנגרם כתוצאה מחבלה חיצונית, נפילה, רטיבות , שריפה או הפרעות ברשת החשמל או מאי תקינות מקור החשמל
 8. אין אחריות על אלמנטים, סוללות, שנאים (ממרי מתח )
 9. הלקוח מאשר ומודע כי האתר ובעליו , לא יהיו אחראים ו/או לא יפצו בנוגע לכל טענה, תביעה, הליך, עלויות, הוצאות, נזקים, נזקי גוף, ישירים, עקיפים,לו ו/או לצדדים שלישיים מכל טענה שהיא, אי לכך ובהתאם לזאת, מומלץ למשתמש לבדוק היטב את המוצר טרם השימוש, ולפעול בהתאם להוראות היצרן.